Nowy sposób inwestowania

Firma inwestycyjna tup.com.pl jest wiodącą firmą inwestycyjną online w Polsce, oferującą najlepszą obsługę inwestorów i ponad 3 mln użytkowników. Serwis dostarcza informacji na temat możliwości inwestowania oraz oferuje najbardziej aktualne informacje na temat giełdy, rynków finansowych, kursów walut, podatków i wymogów prawnych dotyczących inwestowania w Polsce. Firma inwestuje w projekty o średnim i wysokim ryzyku, które wymagają dużego kapitału, a także w wysokiej jakości. i konsekwentne zwroty. Firma ściśle współpracuje z kilkoma funduszami najwyższego poziomu, a także inwestuje w inne firmy, aby zmaksymalizować ekspozycję. Inwestycje firmy przyniosły ich inwestorom świetne wyniki dzięki długotrwałemu, stabilnemu wzrostowi. Zdolność firmy do podejmowania decyzji w oparciu o przewidywania na przyszłość pozwoliła im osiągnąć rekordowe zyski. Witryna firmy inwestycyjnej zawiera również sekcję aktualności, w której zamieszczane są wszelkiego rodzaju ważne wydarzenia, które mają wpływ na naszą działalność lub inwestycje klientów, takie jak regulacje rządowe lub zmiany w przepisach podatkowych itp. W serwisie dostępny jest też wykaz kwartalnych raportów finansowych, dwuletnich i pięcioletnich wskaźników finansowych dla różnych segmentów biznesowych, dane historyczne dotyczące czterech głównych walut (USD/EUR/CHF/GBP) i nie tylko.

Zarządzanie inwestycjami, sprzedaż i kupno akcji, obrót akcjami na giełdzie

Giełda to złożony system, który nie jest łatwy do zrozumienia. Niektórzy popełniają błąd myśląc, że istnieją tylko dwa sposoby inwestowania w akcje: kupno i sprzedaż. Inwestowanie to coś więcej niż kupowanie i sprzedawanie akcji; obejmuje również zarządzanie inwestycjami i ich portfelami – aktywami, przepływami pieniężnymi itp. Najpopularniejszym sposobem zarządzania inwestycjami są fundusze inwestycyjne (fundusze zarządzane przez instytucje finansowe). Inwestorom oferowane są codziennie aktualizowane informacje o najnowszych wydarzeniach na rynku; Fundusze Inwestycyjne, oferują obrót na giełdzie; Pośrednictwo, oferta usług doradców finansowych.

Zaufane, prywatne i wysoce bezpieczne

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu Tup stał się jedną z najbardziej zaufanych firm inwestycyjnych w Polsce. Ich portfolio należy do największych i najbardziej zdywersyfikowanych w Polsce z ponad 500 firmami i funduszami. Skalowalność + niskie ryzyko: Tup jest łatwy w obsłudze i oferuje możliwość inwestowania o niskim ryzyku dla tych, którzy nie czują się jeszcze komfortowo inwestując na giełdzie. Firma oferuje też inwestorom możliwość inwestowania średnioterminowego przy wysokim poziomie bezpieczeństwa, co oznacza, że prawdopodobnie zarobisz, nawet jeśli stracisz pieniądze na swoich inwestycjach. Dzięki Tup możesz również skorzystać z długoterminowej strategii zorientowanej na cele, aby stworzyć długotrwałą wartość za swoje pieniądze.